^Do Góry
  • 1 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 2 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 3 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 4 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 5 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
baner

Witaj na stronie Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kędzierzynie-Koźlu

HARMONOGRAM ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH
NA ROK AKADEMICKI 2018/2019 - SEMESTR II

 

1. Seminarium historyczne - 
Miejska Biblioteka Publiczna – sala konferencyjno-odczytowa (II piętro),
ul. Rynek 3,
Kędzierzyn-Koźle

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

07,14,21

 

 

10:30

 

 

poniedziałki

2.

Luty

11,18,25

3.

Marzec

04,11,18,25

4.

Kwiecień

01,08,29

5.

Maj

06,13,20,27(godz. 10:30-12:30)

6.

Czerwiec

03


2.Warsztaty komputerowe
-
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 19, Kędzierzyn-Koźle

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

07,14,21

 

 

gr. początkująca

15:35-17:05

gr. zaawansowana

17:05-18:35



 

 

poniedziałki

od 13.05 do 03.06 warsztaty będą odbywały się w godzinach

gr. początkująca

15:00-16:30

gr. zaawansowana

16:30-18:00

 

2.

Luty

11,18,25

3.

Marzec

04,11,18,25

4.

Kwiecień

01,08,29

5.

Maj

06,13,20,27

6.

Czerwiec

03


3. Lektorat j. Niemieckiego -
Spółdzielczy Dom Kultury RSM
Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

10,17,24

 

gr. średnio-

zaawansowana

09:00-11:00

 

 

 

 

czwartki

2.

Luty

14,21,28

3.

Marzec

07,14,21,28

4.

Kwiecień

04,11,25

5.

Maj

09,16,23,28(godz. 11:30-13:30),30

6.

Czerwiec

06

 
4a. Lektorat j. Angielskiego -
Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

09,16,23

gr. początkująca

9:00-10:30

 

gr. średnia

10:30-12:00

 

gr. średnio-zaawansowana

12:00-13:30

 

 

 

środy

2.

Luty

13,20,27

3.

Marzec

06,13,20,27

4.

Kwiecień

03,10,24

5.

Maj

08,15,22,29

6.

Czerwiec

05

 

4b. Lektorat j. Angielskiego
Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

07,14,21

 

gr. początkująca kontynuacja

10:30-12:00

 

 

 

poniedziałki

2.

Luty

11,18,25

3.

Marzec

04,11,18,25

4.

Kwiecień

01,08,29

5.

Maj

06,13,20,27

6.

Czerwiec

03

 

5. Nauka i doskonalenie pływania –
MOSiR – Pływalnia- duży basen, al. Jana Pawła II

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

09,16,23

 

 

13:00-14:00

 

 

 

środy

2.

Luty

13,20,27

3.

Marzec

06,13,20,27

4.

Kwiecień

03,10,24

5.

Maj

08,15,22,29, 24(piątek,godz.14:00-15:00)

6.

Czerwiec

05

 

6a. Warsztaty rękodzieła -
Dom Dziennego Pobytu nr 5, ul. Tadeusza Kościuszki 43 b

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

09,16,23

 

 

9:00-11:00

grupa I

 

 

 

środy

2.

Luty

13,20,27

3.

Marzec

06,13,20,27

4.

Kwiecień

03,10,24

5.

Maj

08,15,22,29

6.

Czerwiec

05

 

6b. Warsztaty rękodzieła -
Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

10,17,24

 

 

 

11:15-13:15

grupa II

 

 

 

 

czwartki

2.

Luty

14,21,28

3.

Marzec

07,14,21,28

4.

Kwiecień

04,11,25

5.

Maj

09,16,23,30

6.

Czerwiec

06


7
. Warsztaty malarskie -
Dom Kultury „Koźle”, ul. Skarbowa 10

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

09,16,23

 

 

11:00-13:00

 

 

 

środy

2.

Luty

13,20,27

3.

Marzec

06,13,20,27

4.

Kwiecień

03,10,24

5.

Maj

08(godz. 10:00-14:00),15,22,29

6.

Czerwiec

05


8
. Gimnastyka, gimnastyka Aktywny Senior-
INFINITI Fitness Club – Al. Jana Pawła II 58

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

07,14,21

10:00-11:00

Gimnastyka

 

11:00-12:00

Gimnastyka Aktywny Senior

 

 

 

poniedziałki

2.

Luty

11,18,25

3.

Marzec

04,11,18,25

4.

Kwiecień

01,08,29

5.

Maj

06,13,20,27

6.

Czerwiec

03

 

9. Gimnastyka stretching, gimnastyka Aktywny Senior -
Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

08,15,22

14:00-15:00

Gimnastyka stretching

 

15:00-16:00

Gimnastyka Aktywny Senior

 

 

wtorki

2.

Luty

12,19,26

3.

Marzec

05,12,19,26

4.

Kwiecień

02,09,23,30

5.

Maj

07,14,21,28

6.

Czerwiec

04

GIMNASTYKA - spokojne zajęcia siłowe wzmacniające całe ciało. 

Regularne ćwiczenia usprawniają pracę wszystkich układów i narządów. Poprawiają uwapnienie i wzmacniają układ kostny. Zwiększają również zakres ruchomości stawów, co pomaga łatwiej wykonywać wiele codziennych czynności. Rozgrzewka i trening to także podstawa dla sprawnego kręgosłupa. Mięśnie podczas ćwiczeń są lepiej dotlenione, a więc sprawniejsze, dlatego skuteczniej podtrzymują kręgosłup.

AKTYWNY SENIOR - zajęcia przeznaczone dla bardziej sprawnych fizycznie seniorów, bardziej intensywne niżeli Gimnastyka, energiczna muzyka doda Nam sił do super wysiłku po którym będziemy mieli więcej energii na resztę dnia.

Przyrządy, których będziemy używali na naszych zajęciach to: ciężarki, obciążniki na kostki, kamagon ball, sztangi, piłki zarówno małe jak i duże.

Każdy uczestnik zajęć przynosi ze sobą wodę, zmienne obuwie oraz RĘCZNIK .


1
0. Esperanto -
Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

08

 

 


12:15-13:45

 

 

 


wtorki

2.

Luty

12

3.

Marzec

12

4.

Kwiecień

02, 09

5.

Maj

14

6.

Czerwiec

04

 

11. Koło śpiewacze-
Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

10,17,24

 

 



10:30-12:30

 

 

 



czwartki

2.

Luty

14,21,28

3.

Marzec

07,14,21,28(godz. 10:00-13:00)

4.

Kwiecień

04(godz. 10:00-13:00),11,25

5.

Maj

09,16,23,30

6.

Czerwiec

06

 

12. Gimnastyka w basenie - MOSIR Pływalnia- mały basen

(karnety miesięczne)

jedna grupa (12 osób) – środy – godz. 12:00-13:00


Uwaga: Powyższy harmonogram może ulec jeszcze niewielkim zmianom.

 

Copyright ?? 2013. sutwkedzierzynkozle.pl Rights Reserved.