^Do Góry
  • 1 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 2 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 3 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 4 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 5 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
baner

Witaj na stronie Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kędzierzynie-Koźlu

WSTĘPNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH
NA ROK AKADEMICKI 2021/2022 - SEMESTR I

 

 

 

1. Seminarium historyczne - prowadząca Urszula Stefania Więcek - Miejski Ośrodek Kultury „Chemik”, Al. Jana Pawła II – sala nr 19 (konferencyjna, I piętro)

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Październik

04,11,18,25

 

10:30 – 11:30

 

poniedziałki

2.

Listopad

08,15,22,29

3.

Grudzień

-

 

 

2. Lektorat j. Angielskiego - prowadząca Magdalena Pieniak - Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Październik

06,13,20,27

gr. początkująca i grupa początkująca kontynuacja

9:00-10:30

 

gr. średnia

10:40-12:10

 

gr. średnio-zaawansowana

12:15-13:45

 

 

 

środy

2.

Listopad

03,10,17,24

 

 

 

 

 

3. Nauka i doskonalenie pływania – prowadzący Bąk Szymon- MOSiR – Pływalnia- duży basen al. Jana Pawła II

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Październik

08,15,22,29

 

14:00 -15:00

 

 

piątki

2.

Listopad

05,12,19,26

3.

Grudzień

-

 

 

4. Warsztaty malarskie - prowadząca Grażyna Żyła - Dom Kultury „Koźle”, ul. Skarbowa 10

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Październik

06,13,20,27

 

11:00-13:00

 

 

środy

2.

Listopad

03,10,17,24

3.

Grudzień

-

 

5. Gimnastyka - prowadząca Ewelina Proksza - Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Październik

04,11,18,25

10:00-11:00

Pilates dla seniora

 

11:00-12:00

Gimnastyka Aktywny Senior

 

 

 

poniedzialki

2.

Listopad

08,15,22,29

3.

Grudzień

-

 

 

 

6.Latino dance (solo) (grupa I) prowadzący Marek Trzemżalski -Miejski Ośrodek Kultury „Chemik , Al. Jana Pawła II - sala nr 17 (baletowa, I piętro)

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Październik

07,14,21,28

 

09:30 – 10:30

 

czwartki

2.

Listopad

04,18,25

3.

Grudzień

-

 

 

7. Śpiew- prowadząca Anna Jellinek - Miejski Ośrodek Kultury „Chemik” Al. Jana Pawła II sala nr 19 (konferencyjna, I piętro)

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Październik

07,14,21,28

 

10:30-12:30

 

 

czwartki

2.

Listopad

04,18,25

3.

Grudzień

-

 

 

8. Gimnastyka w basenie - MOSIR Pływalnia- mały basen

(karnety miesięczne)

 

jedna grupa (8 osób) – środy godz. 12:00-13:00

 

 

 

 

 


Copyright ?? 2013. sutwkedzierzynkozle.pl Rights Reserved.