^Do Góry
  • 1 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 2 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 3 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 4 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
  • 5 Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
    “ Analfabetami XXI wieku będą ci, którzy nie umieją się uczyć, oraz ci którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego się już nauczyli i uczyć się na nowo" Alvin Toffler
baner

Witaj na stronie Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kędzierzynie-Koźlu

HARMONOGRAM ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH
NA ROK AKADEMICKI 2019/2020 - SEMESTR II

1. Seminarium historyczne - prowadząca Urszula Stefania Więcek - Miejska Biblioteka Publiczna – sala konferencyjno-odczytowa (II piętro),ul. Rynek 3, Kędzierzyn-Koźle

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

13,20,27

 

 




10:30-11:30

 

 




poniedziałki

2.

Luty

03,24

3.

Marzec

02,09,16,23(zajęcia poza lokalem),30

4.

Kwiecień

06,20,23(czwartek -zajęcia poza lokalem),27

5.

Maj

04,11,18,25

6.

Czerwiec

-

 

2.Warsztaty komputerowe - prowadząca Edyta Linek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 19, Kędzierzyn-Koźle

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

13,20,27

 

 

gr. początkująca

15:05-16:35


gr. zaawansowana

16:40-18:10

 

 

 



poniedziałki

2.

Luty

03,24

3.

Marzec

02,09,16,23,30

4.

Kwiecień

06,20,27

5.

Maj

04,11,18,25

6.

Czerwiec

01

 

3. Lektorat j. Niemieckiego - prowadząca Dominika Broda - Spółdzielczy Dom Kultury RSM Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

10,17,24,31

 



gr. średnio-

zaawansowana

10:15-12:15

 

 

 

 



piątki

2.

Luty

07,28

3.

Marzec

06,13,20,27

4.

Kwiecień

03,17,24

5.

Maj

08,15,22,29

6.

Czerwiec

05

 

4a. Lektorat j. Angielskiego - prowadząca Magdalena Pieniak - Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

08,15,22,29

gr. początkująca kontynuacja

9:00-10:30

 

gr. średnia II

10:30-12:00

 

gr. średnio-zaawansowana

12:00-13:30

 

 

 

środy

2.

Luty

05,26

3.

Marzec

04,11,18,25

4.

Kwiecień

01,15,22

5.

Maj

06,13,20,27

6.

Czerwiec

03

 

4b. Lektorat j. Angielskiego - prowadząca Magdalena Pieniak - Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

13,20,27

 



gr. średnia I

10:30-12:00

 

 

 


poniedziałki

2.

Luty

03,24

3.

Marzec

02,09,16,23,30

4.

Kwiecień

06,20,27

5.

Maj

04,11,18,25

6.

Czerwiec

01


5
. Nauka i doskonalenie pływania – prowadząca Małgorzata Zielińska- MOSiR – Pływalnia- duży basen al. Jana Pawła II

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

08,15,22,29

 

 


13:00-14:00

 

 

 


środy

2.

Luty

05,26

3.

Marzec

04,11,18,25

4.

Kwiecień

01,15,22

5.

Maj

06,13,20,27

6.

Czerwiec

03


6
a. Warsztaty rękodzieła - Dom Dziennego Pobytu nr 5, ul. Tadeusza Kościuszki 43 b

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

08,15,22,29

 

 

9:00-11:00

grupa I

 

 

 

środy

2.

Luty

05,26

3.

Marzec

04,11,18,25

4.

Kwiecień

01,15,22

5.

Maj

06,13,20,27

6.

Czerwiec

03


6
b. Warsztaty rękodzieła - Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

09,16,23,30

 

 

 

10:00 – 12:00

grupa II

 

 

 

 

czwartki

2.

Luty

06,27

3.

Marzec

05,12,19,26

4.

Kwiecień

02,16,23

5.

Maj

07,14,21,28

6.

Czerwiec

04


7
. Warsztaty malarskie - prowadząca Grażyna Żyła - Dom Kultury „Koźle”, ul. Skarbowa 10

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

08,15,22 (zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie),29

 

 



11:00-13:00

 

 

 



środy

2.

Luty

05,26

3.

Marzec

04,11,18,25

4.

Kwiecień

01,15,22

5.

Maj

06,13,20,27

6.

Czerwiec

03


8
. Gimnastyka, gimnastyka Aktywny Senior - prowadząca Kamila Bodnar -INFINITI Fitness Club – Al. Jana Pawła II 58

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

07,14,21,28


14:00-15:00

Gimnastyka

 

15:00-16:00

Gimnastyka Aktywny Senior

 

 

 


wtorki

2.

Luty

04,25

3.

Marzec

03,10,17,24,31

4.

Kwiecień

14,21

5.

Maj

05,12,19,26

6.

Czerwiec

02

 

GIMNASTYKA - spokojne zajęcia siłowe wzmacniające całe ciało. 

Regularne ćwiczenia usprawniają pracę wszystkich układów i narządów. Poprawiają uwapnienie i wzmacniają układ kostny. Zwiększają również zakres ruchomości stawów, co pomaga łatwiej wykonywać wiele codziennych czynności. Rozgrzewka i trening to także podstawa dla sprawnego kręgosłupa. Mięśnie podczas ćwiczeń są lepiej dotlenione, a więc sprawniejsze, dlatego skuteczniej podtrzymują kręgosłup.

AKTYWNY SENIOR - zajęcia przeznaczone dla bardziej sprawnych fizycznie seniorów, bardziej intensywne niżeli Gimnastyka, energiczna muzyka doda Nam sił do super wysiłku po którym będziemy mieli więcej energii na resztę dnia.

Przyrządy, których będziemy używali na naszych zajęciach to: ciężarki, obciążniki na kostki, kamagon ball, sztangi, piłki zarówno małe jak i duże.

Każdy uczestnik zajęć przynosi ze sobą wodę, zmienne obuwie oraz RĘCZNIK .

 

9a.Latino dance (solo) (grupa I) prowadzący Marek Trzemżalski -Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

09,16,23,30

 

 



09:30-10:30

 

 

 



czwartki

2.

Luty

06,27

3.

Marzec

05,12,19,26

4.

Kwiecień

02,16,23

5.

Maj

07,14,21,28

6.

Czerwiec

04


9
b.Latino dance (solo) (grupa II) prowadzący Marek Trzemżalski -Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

10,17,24,31

 

 



09:30-10:30

 

 

 



piątki

2.

Luty

07,28

3.

Marzec

06,13,20,27

4.

Kwiecień

03,17,24

5.

Maj

08,15,22,29

6.

Czerwiec

05


1
0. Esperanto - prowadząca Stanisława Tobolewska - Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

07,21

 

 



12:15-13:45

 

 

 



wtorki

2.

Luty

04,25

3.

Marzec

10,24

4.

Kwiecień

07,21

5.

Maj

05,19

6.

Czerwiec

02

11. Koło śpiewacze- prowadząca Anna Jellinek -Spółdzielczy Dom Kultury RSM „Chemik”, ul. 9 Maja 6

Lp.

miesiąc

dzień miesiąca

godzina

dzień tygodnia

1.

Styczeń

09,16,23,30

 

 



10:30-12:30

 

 

 



czwartki

2.

Luty

06,27

3.

Marzec

05,12,19,26

4.

Kwiecień

02,16,23

5.

Maj

07,14,21,28

6.

Czerwiec

04


1
2. Gimnastyka w basenie - MOSIR Pływalnia- mały basen

(karnety miesięczne)

Grupa (12 osób) – środy – godz. 12:00-13:00 (karnety na kolejny m-c do nabycia w Biurze SUTW  - od 20 dnia m-ca poprzedzającego) - Karnety na m-c styczeń 2020 r. będą wydawane wyjątkowo 02 stycznia 2020 r.

 

Ferie zimowe -10.02 – 23.02.2020 r.

Przerwa świąteczna Wielkanoc – 06-13.04.2020 r.


Uwaga: Powyższy harmonogram może ulec jeszcze niewielkim zmianom.

 

Copyright ?? 2013. sutwkedzierzynkozle.pl Rights Reserved.